Hakkımızda

Bizim Balık Evi,

Bugüne kadar, geleneksel ve modern servis anlayışı ile, yüksek kalitede deniz ürünlerini, oltanın ucundan sofranıza getirmeyi ilke edinmiş, mütevazi ve şık bir restorandır.

  Mönülerimizin hazırlanması sırasında,en taze ve en leziz deniz ürünü çeşitlerinden yaptığımız titiz seçimler, mevsimine göre zengin meyve ve sebzelerle balıkların lezzetini tamamlar.

   Restoranımız, uygun fiyatlarla mükemmel hizmet sunmasının yanı sıra, konuklarına açık oto-park hizmeti de sağlamaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle, sizleri ağırlamaktan onur duyarız.


Misyon

Yaşadığımız çağda giderek azalan, ulaşılması zorlaşan en önemli ve sağlıklı doğal protein kaynağı olan su ürünlerine yurdumuzun her bir ferdinin ulaşabilmesini sağlamak, balığın, su ürünlerinin her eve girmesini sağlamak, bizden sonraki nesillerin de balık tüketebilmesini sağlayabilmek adına bütün yatırımlarımızda sürdürülebilir balıkçılık anlayışını esas alarak ülkemiz ve firmamız için ekonomik, sosyal vb. çok yönlü değer yaratmak.

Visyon

Sürekli bir gelişim içerisinde olan su ürünleri sektöründe, yaptığımız yatırımlarla ülkemizde su ürünleri sektörünün bilinen, tanınan ve güvenilir bir markası haline gelerek iç piyasada ve dünya ölçeğinde pazar payımızı arttırarak referans gösterilen evrensel bir markaya dönüşmek.